20 free spinów oraz nieprzylepne bonusy do 2500 PLN – najlepsza oferta Lilibet

Mamy dla Was wyjątkowe promocje od kasyna Lilibet. Świetne z dwóch powodów, bo dotyczą bonusu bez depozytu oraz bonusów nieprzylepnych. Tego ostatnio najczęściej szukacie w kasynach, a Lilibet ma opcję powitalną zarówno dla graczy kasyn, jak i tych chętniej wybierających bukmacherkę. Pełen pakiet, co kto lubi, z najlepszymi bonusami z większą szansą na nagrodę. Na początek za samą rejestrację macie 20 spinów w grze Wolf Power. Wystarczy zarejestrować się z naszego specjalnego linku, klikając TUTAJ (link promocyjny) i odebrać freespinowy bonus bez depozytu. Na Waszym koncie pojawi się następnego dnia po rejestracji.

Nieprzylepny bonus powitalny 2500 PLN

Lilibet łączy kasyno i zakłady sportowe, dlatego na powitanie wybierasz co wolisz lub bierzesz obie opcje. I tak możesz powiększyć swoją wpłatę o 100% do 2500 PLN. Działa to zarówno w kasynie, jak i na zakłady, za każdym razem wystarczy, że wpłacisz minimum 100 PLN. Najlepsze w ofercie Lilibet jest to, że bonusy powitalne są nieprzylepne!

W takim przypadku Twoja wygrana nie ma warunków obrotu, kiedy grasz za swoje, zanim odblokujesz bonus. Non-sticky bonus jest najlepszą opcją, która zwiększa szanse, a nie blokuje wygranych. Po prostu depozyt i wpłata są rozdzielone, nie sklejają się razem. Grasz za swoje, a dopiero potem, gdy wydasz wszystko, odblokowujesz bonusowe środki.

I dopiero wtedy pojawiają się warunki obrotu, ale naprawdę nieduże w porównaniu do innych kasyn. W przypadku grania za bonusową premię i wypłaty wygranej, w kasynie obrót wynosi x30. W zakładach sportowych środki bonusowe należy postawić x7 na dowolne wydarzenie, zanim będzie można je wypłacić. Za to w obu przypadkach nie ma limitu wypłaty wygranych z bonusów powitalnych.

Więcej informacji i bieżących promocji znajdziecie  TUTAJ.