Wielka pula do wygrania! Wystartuj w grze o 100 000 PLN w VulkanVegas

Tak popularnego kasyna jak VulkanVegas nie trzeba przedstawiać. Jednak, jeśli dopiero dziś usłyszałeś tą nazwę, to lepiej być nie może. Zanim poczujesz turniejową adrenalinę w walce o wielkie wygrane, mamy darmowe spiny dla nowych graczy. Klikając w nasz promocyjny link (TUTAJ) odbierasz obroty za samą rejestrację. 30 free spinów w VulkanVegas to mały przedsmak tego co czeka dalej.

Każdy tydzień w kasynie VulkanVegas to aż dwie szanse na 100 000 PLN! Tyle bowiem masz w puli turniejowej. Razem to 200 000 PLN i wiele slotów zgromadzonych w danym turnieju. VulkanVegas łączy sloty tak, aby dało to tematyczną rozgrywkę. Masz co nieco dla fanów przygód, konkretnych producentów gier czy sloty tylko dla dorosłych😉 Najpierw w zakładce Turnieje klikasz aktualny turniej i przycisk „Weź udział”. Gier turniejowych jest różna ilość, 11 czy 26, Ty wybierasz w co grasz, aby przejść kwalifikacje. Rozrywasz określoną liczbę rund, a za każde wygrane 5 PLN zyskujesz punkt. Aby wygrać grubą kasę musisz zdobyć jak najwięcej punktów. To da Ci najwyższą pozycję w tabeli graczy na 20 płatnych miejsc. Jeśli lubisz rywalizację z innymi graczami to najlepszy sposób na rozrywkę i niezłe sumki do zgarnięcia.

Nawet 4000 PLN i darmowe spiny

Po odebraniu 30 free spinów w VulkanVegas, a przypominamy, że to darmowe spiny bez depozytu, możesz ugrać jeszcze więcej z bonusów. Wykorzystaj świetny pakiet powitalny tego kasyna. Za 2 pierwsze wpłaty masz nawet dodatkowe 4000 PLN i darmowe spiny:

  • Bonus 100% do 1200 PLN za pierwszy depozyt min. 40 PLN + 25 FS
  • Bonus 125% do 2800 PLN + 50 FS za drugi depozyt wartości od 60-199 PLN

 lub

  • Bonus 200% do 2800 PLN + 100 FS za drugi depozyt od 200 PLN.

Rejestracja (TUTAJ) w VulkanVegas jest standardowa, a kasyno solidną i sprawdzoną przez nas marką. Każdy z Was ma szanse wykręcić nagrody mając takie zaplecze bonusowe, no i oczywiście darmowe spiny bez depozytu.