85-latek wygrał milion dolarów

Na początku tego miesiąca 85-letni hazardzista w hotelu i kasynie Borgata w Atlantic City w stanie New Jersey wygrał 1 milion USD podczas gry w Three Card Poker.

Harold McDowell wygrał nagrodę, kiedy postawił 5-stronny zakład w wariancie Six Card Bonus Three Card Poker. Dostał Asa Diamentów, Diament Diamentów i 10 Diamentów, a rozdający miał Króla Diamentów, Walka Diamentów i 9 Diamentów. Rozdanie zakończyło się uruchomieniem jackpota progresywnego, który nigdy nie został trafiony i ma szanse 1 na 20.334.320.

McDowell grał przy stole obok swojej żony i miał postawione około 200$, gdy trafił w dziesiątkę. „Odwróciłem się do niej i powiedziałem: Wygrałem po prostu milion dolarów”- wyjaśnił zwycięzca. „Powiedziała mi: – Jesteś pełen bzdur.”

Szczęśliwe rozdanie pojawiło się zaledwie dzień po tym, jak żona Harolda odkryła, że ​​jest wolna od raka okrężnicy po wielu terapiach. Mając to na uwadze, wielki zwycięzca powiedział, że jest prawdopodobne, że wygrana nie zmieni zbytnio życia dla samej pary, ale może sprawić, że ułatwi ona przyszłość ich dzieciom.

„Nasze życie prawdopodobnie pozostanie prawie takie samo, ale może się polepszyć dla naszych dzieci” – powiedział Harold. „Lepszą wiadomością jest to, że jest zdrowa, a pieniądze nie są najważniejsze.”