Arsenal Londyn podpisuje umowę z CashBet

Na co dzień występujący w piłkarskiej Premier League, Arsenal Londyn, ogłosił podpisanie partnerskiej umowy z CashBet. CashBet to lokalna grupa kryptowalutowa, która zyskała spore uznanie w branży zakładów online. Całe partnerstwo spowoduje postrzeganie CashBet jako wiodące oznakowanie stadionu Emirates Stadium, a także wyjątkowe możliwości wykorzystania marki Arsenalu w swoich promocjach. Dzięki tej umowie, popularni Kanonierzy zostali pierwszym klubem piłkarskim, który zaczął współpracę z firmą powiązaną z kryptowalutą.

Mówiąc o umowie, COO Arsen, Vinai Venkatesham powiedziała: „Z przyjemnością witamy CashBet Coin jako naszego partnera i z niecierpliwością czekamy na moment wprowadzenia nowej kryptowaluty.”

Dyrektor finansowy CashBet, dr Mike Reaves również skomentował całe zajście: „Dzięki naszemu ICO dla CashBet Coin, aktywnie kierujemy się do globalnego, wartego wiele miliardów dolarów rynku dostawców treści, operatorów i graczy iGaming.”

„Cieszymy się, że możemy to robić z jednym z gigantów światowego futbolu. Pozwala nam to budować naszą markę i angażować publiczność w znaczący sposób.”

„Zaprojektowany specjalnie dla iGaming, CashBet Coin poprawi wrażenia online graczy korzystających z prawdziwych pieniędzy korzystających z kasyn, zakładów bukmacherskich i e-sportu.”