Evolution Gaming kupuje Ezugi

Specjalista ds. Oprogramowania dla kasyna na żywo, Evolution Gaming, ogłosił, że podpisał umowę na zakup innej grupy dealerów na żywo, grupę Ezugi, za 12 milionów dolarów.

Umowa obejmie Ezugi złożony w Evolution jako spółkę zależną, w której będą nadal działać jako sub-marki. Przeniesienie cementów Evolution jako jednej z najlepszych grup dealerów na żywo na świecie, z obecnością na rynku w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce i Europie. Grupa zaczęła szybko rozwijać się w Stanach Zjednoczonych, otwierając studio w Atlantic City na początku tego roku. Ezugi ma również swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, dając Evolution dodatkowe opcje na rynku żywych dealerów, ponieważ dwie firmy są obecnie jednością.

Mówiąc o transakcji Dyrektor generalny firmy Evolution, Martin Carlesund, powiedział: „Jestem zadowolony z tej umowy, która jest bardzo logicznym krokiem dla Evolution, który zwiększy nasz udział na kluczowych istniejących rynkach, takich jak USA, gdzie obecność Ezugiego i baza klientów powiększy się do naszej ciągłej ekspansji rynkowej, a także dodawania licencjobiorców na nowych rynkach, takich jak Republika Południowej Afryki.”

Prezes Ezugi Kfir Kugler dodał: „Ogłaszając tę ​​umowę, mam ogromną satysfakcję, ponieważ Ezugi przeszła długą drogę od momentu jej założenia w 2012 roku. Stanie się częścią Evolution, jest dla nas kolejnym, właściwym krokiem. Doskonała oferta Evolution w obszarach takich jak jakość transmisji strumieniowej i szybkość, wrażenia użytkownika, wybór gier i wszechstronna doskonałość operacyjna pomogą przenieść usługi dla obecnych operatorów Ezugi na wyższy poziom.”