Gra w bilarda na pieniądze? To możliwe!

Kasyno Stargames oferuje bardzo ciekawy system rozgrywki – do naszej dyspozycji oddane zostały również gry zręcznościowe, które są jednymi z najpopularniejszych w internecie.

W tego typu gry w kasynie Stargames możemy grać na dwa sposoby, za prawdziwe pieniądze lub wirtualną walutę nazwaną starsami. Gramy przeciwko prawdziwym graczom! Tym razem chcemy przedstawić jedną z najciekawszych gier zręcznościowych, jedną z naszych ulubionych. Jest nią bilard – w kasynie występują dwie odmiany ósemka oraz dziewiątka. Dziewiątka jest mało popularna wśród naszych rodaków, więc skupmy się na ósemce. Zabawa jest w zasadzie prosta: gramy za pomocą myszki i naszym celem jest wbijanie odpowiednich bil w odpowiedniej kolejności. Bile są podzielone na dwie grupy: pełne i półpełne, pierwsza która wpadnie do łuzy określa w które bile musimy trafiać. Po wbiciu wszystkich kolorowych bili przychodzi czas na czarną – kończy ona grę. Jeżeli zostanie wbita wcześniej, to gracz, który tego dokonał przegrywa.

Poziom wśród graczy jest dosyć wysoki, dlatego też zanim zaczniemy zabawę na pieniądze musimy podszkolić się i zebrać stosowne doświadczenie, aby mieć szanse w grze na pieniądze. Idealnym rozwiązaniem do szkolenia są starsy, czyli wirtualna waluta kasyna. Bilard, szczególnie w odmianie ósemka jest pozycją godną polecenia, dlatego też zapraszamy do zabawy w tej świetnej grze!

Więcej o StarGames przeczytasz TUTAJ. Znajdziesz tu również informację jak odebrać nawet 400 PLN bonusu.