Gracz z Polski sięgnął po jackpota Mega Fortune

Rynek internetowej rozrywki, polegającej na grach hazardowych prężnie się u nas rozwija. Wcześniej z zazdrością spoglądaliśmy na graczy z zagranicy, widząc informacje o wygranych, które przypadały im w udziale.

Obecnie coraz większa liczba graczy z Polski pojawia się również na listach zwycięzców w tego rodzaju grach hazardowych. Doskonałym przykładem może tu być Pan Karol, który wygrał na progresywnym jackpocie w Mega Fortune sporą sumę. Jego konto powiększyło się o 1 281 000 złotych, co jest jedną z najwyższych nagród w przypadku polskich graczy. Trzeba przyznać że tego rodzaju wygrana może być motywująca, zarówno dla wytrawnych graczy, jak i dla tych, którzy zastanawiają się czy spróbować swoich sił w internetowym hazardzie.

Gry Mega Fortune można znaleźć na platformie Kasyna Betclic. Szczęście uśmiechnęło się do Polaka podczas gry w jackpota progresywnego, czyli takiego, w którym kwota wygranej uzależniona jest od liczby graczy, którzy przystępują do gry. Oznacza to, że najbardziej opłaca się grać wtedy, gdy w systemie loguje się największa liczba graczy. Pula nagród rośnie, a wygrane stają się coraz większe. Oczywiście Panu Karolowi daleko do najwyższych rekordów w kasynach internetowych, ale i tak jest to kwota godna pozazdroszczenia.