Hazard online zostanie w Polsce zalegalizowany?

Drodzy gracze, zbliża się dla nas historyczna chwila. Polski rząd postanowił wykonać nową ustawę hazardową, zgodną z zalecaniami Unii Europejskiej. Jest więc światło w tunelu na w 100% legalną oraz bezpieczną zabawę w kasynach online!

Oczywiście już teraz hazard w internecie jest możliwy, pamiętajcie że mimo zakazu w Polsce nikt nie może nas ukarać z grę w kasynie online. Dzieje się tak, ponieważ polskie prawo koliduje w tych ustaleniach z prawem Unii Europejskiej, które nie zabrania, a wręcz zachęca do korzystania z usług zagranicznych firm, jakimi są również kasyna internetowe. Obecnie w Polsce panuje dyskryminacja zagranicznych operatorów, licencje na prowadzenie hazardu online posiadają wyłącznie cztery firmy związane z zakładami sportowymi. Teraz ma się to zmienić. Podstawową przeszkodą dla gigantów branży hazardowej było posiadania biur w Polsce, co w dzisiejszych czasach globalizmu oraz migracji narodów jest dużym krokiem w tył. Dla kasyn lepiej jest ściągać specjalistów z całego świata do swojej siedziby, gdzie wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku, lepiej niż rozpraszać się po całym świecie. Czy w końcu doczekamy się cywilizowanych rozwiązań dotyczących regulacji hazardu online w Polsce? Myślimy, że tak!

Już w zeszłym roku Komisja Europejska skrytykowała zapisy polskiej ustawy ogłaszając, że będzie brała w obronę ludzi, którym ograniczono dostęp do swobodnego korzystania z usług świadczonych na terenie Unii Europejskiej. Wychodzi więc na to, że cała walka z hazardem w sieci to jeden wielki pokazowy pic na wodę!