Kolejny dedykowany slot Netent w ofercie Kasyna Mr Green

W ofercie gier Kasyna Mr Green właśnie pojawił się nowy tytuł. „Mr Green: Moonlight” jest ekskluzywną produkcją sieci Netent przeznaczoną tylko dla graczy tego kasyna.

Gra zbudowana jest z 5 bębnów i posiada 20 wygrywających linii. Spotkamy tu tytułowego Pana Greena, który z bronią pod swoim zielonym płaszczem rusza na polowanie na wilkołaki. Slot oferuje graczom opcje, dzięki którym można pokusić się o spore wygrane. Nie brakuje tu bowiem rundy darmowych spinów czy symboli scatter i wild. Dostępne są tu również mnożniki wygranych, które mogą być nadzieją na zgarnięcie dużych pieniędzy. RTP, czyli poziom wypłacalności gry wynosi 96.7%.

Mr Green: Moonlight to już druga dedykowana gra w ofercie Kasyna Mr Green. Z nowości tej skorzystać mogą tylko i wyłącznie gracze tego serwisu. Wcześniejszą propozycją była gra „The Marvellous Mr Green”, w której również pojawiał się tytułowy bohater. Zachęcamy do skorzystania z obu gier i przypominamy, że na nowych graczy w Kasynie Mr Green czeka bonus w wysokości nawet 500 PLN.