Microgaming w umowie z Gamesys

Producent gier internetowych, firma Microgaming, ogłosiła, że ​​zaczęła dostarczać niektóre swoje gry do Gamesys, dzięki zawartej między nimi umowie dotyczącej treści.

Firma przenosi swoje gry za pośrednictwem platformy Microgaming Quickfire i zapewnia Gamesys dostęp do kilku automatów wideo Microgaming, takich jak m.in. Immortal Romance czy Thunderstruck. Do marek gier należą: Jackpotjoy, Monopoly Casino, Virgin Games, Starspins i Heart Bingo. Każda z tych stron zyska dostęp do tytułów.

Microgaming jest jedną z największych producentów gier na świecie i – przede wszystkim – najstarszym istniejącym deweloperem. Firma ma setki gier w swoim repertuarze, które są dostępne w ponad 800 kasynach online na całym świecie.

Komentując wprowadzenie Microgaming, Andrew Clucas powiedział: „W naszej branży jest kilka ważniejszych nazwisk niż Gamesys, których marki będą odnosić korzyści z globalnego sukcesu i popularności naszych gier. Mamy nadzieję, że zapewniamy Gamesys jeszcze więcej wiodących treści w nadchodzących tygodniach.

Dyrektor Marketingu Gamesys, Simon Mizzi, dodał: „Cieszymy się, że możemy dodać Microgaming do naszego niewielkiego, ale rozwijającego się portfela partnerskich relacji z osobami trzecimi. Ich rodowód w branży oraz jakość ich gier i markowych tytułów mówią same za siebie, a my jesteśmy pewni, że dodadzą sporą wartość w zarządzanych przedsięwzięciach Gamesys.”