Playtech rozda 500 tysięcy funtów

Jeden z wiodących dostawców oprogramowania kasynowego na świecie, firma Playtech uruchomiła największą w historii promocje obfitującą na pół miliona funtów, która będzie realizowana w sieci przez 28 dni.

Masywna gratisowa gotówka, która zbiega się w czasie z wprowadzeniem wielu ciekawych gier Super Hero opartych na trzech tytułach filmowych, tj: Superman: The Movie, Superman II i Man of Steel, już generuje rekordowe liczby i wystąpił na Cheltenham Festival w zeszłym tygodniu.

Jedna wygrana będzie warta 200.000 funtów, natomiast trzy kolejne po 100 tysięcy. Nagrody poboczne wyniosą po 5000 funtów, a sam producent przewidział także setki mniejszych nagród pieniężnych w celu upewnienia się, iż nagrodzą klientów i swoich fanów w godny sposób.

Aby zdobyć szansę na udział w losowaniu, klienci podczas gry w swoje ulubione tytuły otrzymają jeden bilet za każde 10 funtów postawione na jednego spina.
Po zakończeniu w/w promocji, Playtech rozpocznie dalszą kampanię napędzającą dobrą zabawę. Przewidziany termin to początek nowego sezonu piłkarskiego.

BGO – bonus 200% do 100 funtów + 180 free spinów – REJESTRACJA