Ronaldo dołączył do teamu PokerStars

Serwis Pokerstars pochwalił się nawiązaniem nowej współpracy ze znaną osobistością – tym razem do grona osób wspierających serwis dołączył piłkarz Cristiano Ronaldo.

Jest to osoba, której nie trzeba przedstawiać, którą kojarzy każdy człowiek na świecie, nawet ten, który nie interesuje się sportem, a szczególnie piłką nożną. Cristiano Ronaldo to już legendarny piłkarz, od 2009 roku występujący w drużynie Realu Madryt, którego jest niewątpliwie największą gwiazdą. Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, rekordzistą ligi angielskiej, ligi hiszpańskiej oraz ligi mistrzów w zdobytych golach, nagrodach dla gracza meczu czy też sezonu. Wielokrotnie wybierany do najlepszych jedenastek podsumowujących sezony piłkarskie w krajach, w których występował, w Europie oraz na świecie. Jest trzykrotnym laureatem Złotej Piłki, która przyznawana jest najlepszemu piłkarzowi danego roku. Cristiano Ronaldo należy również do czołówki najlepiej zarabiających sportowców na świecie – jego roczne zarobki szacuje się na 80 000 000 Euro.

Serwis Pokerstars nie ujawnił kwoty zawartej umowy o partnerstwie, wiemy natomiast, że Ronaldo będzie ambasadorem marki w turniejach na żywo oraz tych realizowanych w internecie. Jest to świetny ruch marketingowy – konta Cristiano Ronaldo na serwisach społecznościowych mają bardzo wysokie statystyki wyświetleń, a liczba subskrybentów szacowana jest na grubo ponad 100 000 000 osób. Kilka miesięcy wcześniej, inna światowa sława, również piłkarz Neymar podpisał podobną umowę z tym serwisem.