Teksas: 3 osoby aresztowane za nielegalny hazard

Trzy osoby w Kingsville w Teksasie zostały aresztowane za prowadzenie nielegalnego pierścienia hazardowego, który działał w powiatach Kleberg i Nueces.

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych po wydaniu warrantów przeciwko trzem komórkom pamięci, domowi i domniemanej lokalizacji zakładów. Dwóch z podejrzanych zostało aresztowanych, gdy zostali zatrzymani, próbując przetransportować pieniądze z kręgów hazardowych, trzymając w tym czasie przy sobie ledwie 7,011 USD.  Agenci zatrzymali czwartego podejrzanego, któremu udało się jednak uciec. Trwa poszukiwanie samochodu.


Grupa zadaniowa policji stwierdziła, że ​​pierścień działa od wielu lat, generując duże sumy pieniędzy. Podczas nalotów ujrzeli automaty hazardowe, papierkową robotę i przejęte 43 tysiące dolarów. Oskarżeni stają wobec podejrzeń o promowanie nielegalnego hazardu, prowadzenia kasyna, posiadania urządzenia hazardowego, sprzętu lub akcesoriów i angażowania się w zorganizowaną działalność przestępczą.

Wypowiadając się na temat zadania, dowódca grup roboczych Tom Roddy powiedział: „Te osoby wykorzystują biednych, starszych i każdego, kto jest zdesperowany, by wygrać pieniądze i pomóc sobie w ich sytuacji finansowej. W rzeczywistości operatorzy pokoju gier mają tylko jeden cel: zabrać pieniądze, nie dając żadnych szans na wygraną.”