Tylko do końca jutra! 200 mega FS za depozyt!

Hej! Zapraszamy Cię do zanurzenia się w czarującej atmosferze celtyckich rytuałów w nowym slocie NetEnt o nazwie Druids’ Dream*. W Betamo już czeka na Ciebie do 200 darmowych zakręceń! Zdobądź je teraz i niech duchy natury będą po Twojej stronie, zapewniając wielką wygraną!

Chcecie dowiedzieć się więcej o samym slocie? Nie ma problemu. Zapraszamy na mini lekturę: Nie bój się wilków i sów – to słynna mechanika gry wygranych w obie strony, zarówno dla symboli runicznych jak i instrumentów muzycznych. Zgrupowane symbole wilds zwiększają Twoje szanse na wygraną i sprawiają, że gra jest niezwykle żywa. Wylosowanie symbolu scatter, takiego jak Druid lub Kapłanka, sprawia że zgrupowane symbole wild są przyklejone. Uruchamiane są ponowne zakręcenia i możliwością przesuwania bębnów. Dwa symbole scatter uruchamiają darmowe zakręcenia. Spotkanie z niedźwiedziem jest szczególnie szczęśliwe, zapewniając dodatkowe darmowe zakręcenia.

JAK AKTYWOWAĆ BONUS:

1. Kliknij przycisk w tym liście

2. Wybierz wygodną metodę wpłaty

3. W polu „Twój kod bonusowy” wpisz kod bonusowy DRUID i kliknij Dodaj

4. Dokonaj wpłaty w minimalnej wysokości PLN 100 / EUR 20 / USD 20

5. Otrzymaj swój bonus – od 20 do 200 darmowych zakręceń na Druids’ Dream*

Ilość darmowych zakręceń zależy od wysokości dokonanej wpłaty

– 20 DARMOWYCH ZAKRĘCEŃ: WPŁATA W MINIMALNEJ WYSOKOŚCI PLN 100 / EUR 20 / USD 20

– 50 DARMOWYCH ZAKRĘCEŃ: WPŁATA W MINIMALNEJ WYSOKOŚCI PLN 200 / EUR 50 / USD 50

– 100 DARMOWYCH ZAKRĘCEŃ: WPŁATA W MINIMALNEJ WYSOKOŚCI PLN 400 / EUR 100 / USD 100

– 200 DARMOWYCH ZAKRĘCEŃ: WPŁATA W MINIMALNEJ WYSOKOŚCI PLN 800 / EUR 200 / USD 200

Nie masz jeszcze konta w Betamo? Odbierz 20 ekskluzywnych free spinów dla nowych klientów!

20 darmowych gier w Betamo. Wyłącznie u nas!

Premia dla dwóch pierwszych depozytów

Obie premie łączy przelicznik 100%. Dwie pierwsze wpłaty gracza mają prawdo do odbioru, kolejno:

100% do 500 PLN + 100 free spinów na slot Dead or Alive II. Podczas dokonywania wpłaty klikamy przycisk „Mam kod bonusowy” i wpisujemy kod START w polu poniżej. Prosimy zauważyć, że free spiny odbierzemy w pięciu transzach po 20 sztuk.

100% do 500 PLN + 50 free spinów na kolejny slot ze szwedzkiej stajni Netent – Strolling Staxx: Cubic Fruits. Podczas dokonywania wpłaty kliknij przycisk „Mam kod bonusowy” i wpisz LUCK w polu poniżej. Free spiny są księgowane w całości po dokonaniu wpłaty.

Minimalny depozyt wynosi 20 euro lub ekwiwalent w innej walucie. Maksymalna stawka na jeden spin to 5 euro. Obrót, tak dla pieniędzy bonusowych jak i środków wygranych z darmowych spinów wynosi x40.