Vikings Go Wild – nowy slot od Yggdrasil (WIDEO)

Vikings Go Wild to nowo zapowiedziana produkcja ze studia Yggdrasil Gaming. Mieliśmy okazję zobaczyć co Yggrdrasil przygotował tym razem i jesteśmy pewni, że nowa gra okaże się wielkim hitem!

Wikingowie to coś czego dawno nie widzieliśmy – dynamiczna rozgrywka połączona z rewelacyjnymi animacjami i nastrojową muzyką. Czy to wystarczy do sukcesu? Oczywiście to za mało, ale nowa produkcja zaoferuje nam wiele ciekawych opcji, wśród których znajdą się klasyczne free spiny i mnożniki wygranych. Do naszej dyspozycji zostaje oddane klasyczne pięć bębnów, dwadzieścia pięć linii wypłat. Bonusy wypadać będą co chwilę, szczególnie fajna jest opcja kufra ze skarbami – przyznaje on stały bonus, np możemy trafić tak, że ciągle na jednym z bębnów będzie symbol Wild lub po prostu zdobędziemy kolejne monety.

Gra zapowiada się rewelacyjnie, animacja poprzedzająca grę zwiększa nasze oczekiwania, do premiery pozostało jeszcze kilka dni, dokładnie 27 sierpnia zagramy w Vikings Go Wild, a teraz możecie zobaczyć możliwości gry na filmiku, który zamieścił producent.

https://www.youtube.com/watch?v=VzmF5nGT35E