100 PLN na zakupy w Empiku od Kasyna Mr Green

Ciekawą ofertę dla graczy na zbliżające się Walentynki przygotowało Kasyno Mr Green. Za wpłatę i obrócenie kwoty 400 PLN otrzymać można kartę podarunkową do Empiku.

100 PLN znajdujące się na niej może być bardzo pomocne w rozwiązaniu pytania jaki prezent sprawić swojej drugiej połówce. Możliwość kupna książki, gry czy płyty ten dzień osłodzi nawet osobom, które póki co czekają jeszcze na wielką miłość. Z promocji zdecydowanie warto więc skorzystać.

Pierwszy krok to rejestracja w Kasynie Mr Green. Można zrobić to klikając link w prawej części tej strony. Potem wystarczy przejść do strony promocyjnej, do której odnośnik znajduje się na stronie głównej Kasyna Mr Green i zapisać się do akcji. Na koniec należy wpłacić i postawić w ciągu jednego dnia minimum 400 PLN. Po spełnieniu tych warunków można już oczekiwać vouchera, który zostanie przesłany mailem po zakończeniu promocji. Czas na wzięcie udziału w akcji Kasyna Mr Green kończy się o północy 13. lutego. Nie zwklekaj zatem zbyt długo i skorzystaj z tej ciekawej promocji, aby zgarnąć 100 PLN na zakupy w Empiku.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Kasynie Mr Green, to wiedz, że po rejestracji natychmiast będziesz mógł wykorzystać 10 darmowych spinów. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie kasyna, do którego link znajduje się po prawej stronie. Nie przegap swojej szansy na wygraną bez ryzyka!