48-godzinna passa i 50 tysięcy euro wygranych

W ostatnich dniach kasynowy świat obiegła informacja o wysokiej wygranej jaka padła w jednym z internetowych serwisów. W ciągu 48 godzin konto Rebecci powiększyło się o 51 500 euro!

Co ciekawe, to nie jackpot „sypnął” tak dużymi pieniędzmi, a stało się to dzięki szczęśliwej serii, która trwała 48 godzin. Zwyciężczyni korzystała z szerokiego wachlarza slotów Microgaming. Tylko jeden spin pozwolił jej zgarnąć aż 16 500 euro! Duże wygrane padały również w kolejnych zakręceniach – 5 tysięcy w grze Goldilocks, 9 tysięcy w Wild Bear oraz aż 10 tysięcy na slocie Playboy. To właśnie ostatni tytuł jest promocyjną grą w naszej ofercie bez depozytu, w której czeka na Was 50 darmowych spinów.

Jak na swój sukces zareagowała Rebbeca? Na początku nie mogła uwierzyć w to co się stało. Ciekawe jest to, że do tej pory dokonała tylko jednej wpłaty do kasyna w wysokości 200 euro. Jak widać wcale nie trzeba ryzykować ogromnych kwot, aby mieć szansę na okazałe wygrane. Gdy już kobieta oswoiła się z faktem zgarnięcia 51 tysięcy euro, pozostała już tylko wielka radość i snucie planów na wykorzystanie pieniędzy.

My cieszymy się razem z bohaterką naszej historii i gratulujemy niesamowicie szczęśliwej serii. O innych zwycięzcach dużych pieniędzy w internetowych kasynach, możecie poczytać w dziale Jackpoty i duże wygrane.