LeoVegas z mocną inwestycją

Internetowe kasyno LeoVegas ogłosiło zakup maltańskiego przedsiębiorstwa World of Sportsbetting, co pozwoli im przenieść się na niemiecki rynek gier. W ramach tej umowy firma LeoVegas zapłaci 2,6 miliona euro firmie, która zostanie odebrana za pośrednictwem międzynarodowej filii Leovegas, która to zaś ma zostać ukończona do końca miesiąca. W przypadku LV umowa jest lukratywna, ponieważ World of Sportsbetting posiada licencje na oferowanie zakładów sportowych i kasyn dla niemieckiego landu Schleswig-Holstein oraz aktywną aplikacje dla Hesse.

Mówiąc o całej umowie, dyrektor generalny LeoVegas Gustaf Hagman powiedział: „Licencje dają większą wiarygodność, gdy współpracujemy na przykład z partnerami medialnymi. To jest ważne, aby wywierać pozytywne wrażenie na rynku. Nasi nowi ambasadorowie również zwiększają nasz lokalny charakter i marketing, który oddziałuje na całej marce.”

„Teraz możemy być jeszcze bardziej lokalni po stronie produktu, a zwłaszcza dodać ważne rozwiązania płatnicze istotne dla rynku niemieckiego, co jest zgodne z naszą strategią wejścia na rynki regulowane i daje LeoVegas najlepsze możliwe warunki do dalszego przyśpieszenia na rynku niemieckim.”