55 spinów na Dead or Alive. Promocja wyłącznie u nas!

Nie mamy wątpliwości, że dzięki promocjom, które stale Wam serwujemy, zdążyliście zarejestrować się w kasynach takich jak RedBox czy Slottica, aby przynajmniej wypróbować sobie ich darmową ofertę.

Czas na trzeciego gracza w stawce od tego dostawcy. Mowa o Loki Casino, który nadzorowany jest na co dzień licencją Malta Gaming Authority. Atrakcje dla graczy zapewniają treści dostarczane od światowej klasy producentów – Netent, Microgaming, Play’n GO, Pragmatic Play i wielu innych.

To najwyższej jakości produkt na rynku, stąd zależało nam, aby zawrzeć z nimi ekskluzywną umowę, dzięki której Wy, jako nasi czytelnicy, będziecie mile zobowiązani do odebrania fantastycznej oferty na start.

Przechodząc do rzeczy. Każdy nowy klient kasyna, który zarejestruje się klikając TUTAJ, będzie mógł odebrać 55 free spinów na nową wersje jednego z największych tytułów świata – Dead or Alive 2. Z racji faktu, iż opisywana promocja ma charakter ekskluzywny, rejestracja z wyznaczonego linku jest jeszcze ważniejsza niż zwykle. Promocja idealnie posłuży nam do zapoznania się z możliwościami kasyna i panelem gracza. Obrót wynosi x45, natomiast maksymalna wypłata to 20 PLN.

Aby odebrać spiny, należy przejść rejestracje właśnie z podanego wyżej linku, udać się na czat i poprosić o dopisanie 55 obrotów. Support sprawdzi zgodność techniczną i obdarzy nas prezentem.

Powitalny bonus. 1000€ w grze!

Nasz pierwszy depozyt będzie uprawniony do odbioru 100% bonusu aż do 1000€ na start. Obrót wynosi x36 środkami z premii oraz własnymi, co oznacza, że lepiej odnajdą się podczas obrotu nim osoby ze światka highstakes. Ponadto, do bonusu nie kwalifikują się wpłaty poprzez Skrill i Neteller. W tym wypadku najlepiej wypada metoda Trustly.