Bet365 ukarane. Powodem nieścisłości w regulaminie promocji

Rok 2015 jest dość pechowy dla firm prowadzących swoją działalność hazardową na terenie Australii. Tym razem w kłopoty wpadł popularny operator Bet365.

Firma została postawiona przed oblicze australijskiego wymiaru sprawiedliwości i została uznana za winną – wyrok zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu. Sprawa dotyczy kampanii reklamowej, która była realizowana przez 10 miesięcy w Australii i dotyczyła promocji dla nowych graczy, którzy za rejestrację u operatora mieli otrzymać nawet 200 dolarów. Zarzutem jaki został postawiony firmie jest brak umieszczania w reklamie warunków promocji, wśród których znajdowało się złożenie określonego depozytu oraz warunek obrotu wygranych pieniędzy z pomocą bonusu.

Jest to przykre, bo to już kolejna tego typu sprawa. Jak sami doskonale wiecie celem reklamy jest zainteresowanie klienta daną firmą, czas reklamowy jest ograniczony i promocje opisywanie są hasłowo. W warunkach promocji dostępnych dla każdego zainteresowane znalazły się tego typu informacje. Jedno jest pewne – kara finansowa na pewno mocno zaboli operatora.