Bet365 z 20-letnią współpracą z Empire Resorts

Internetowy gigant hazardowy bet365 ogłosił, że ​​podpisał 20-letnią umowę partnerską z Empire Resorts, zyskując w ten sposób dostęp do intratnego nowojorskiego rynku hazardowego.

Umowa ta obejmie spółkę zależną Bet365, Hillsdale, która będzie pracowała nad stworzeniem serwisu sportowego dla lokalizacji Empire’s Catskills, z fizycznym i internetowym bukmacherem uwzględnionym w umowie. Umowa jest lukratywna dla bet365, ponieważ Nowy Jork jest czwartym najbardziej zaludnionym państwem w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z warunkami umowy, obie jednostki podzielą zyski równomiernie na rzecz przedsięwzięcia, ale bet365 początkowo poniesie więcej inwestycji, aby pokryć koszty budowy oddziałów.

Mówiąc o transakcji, Prezydent Hillsdale Simon Betteley powiedział: „To przełomowe porozumienie, które łączy w sobie umiejętności operacyjne w zakresie gier Imperium z naszym doświadczeniem w dostarczaniu najlepszych w swojej klasie internetowych zakładów sportowych. Bet365 będzie czołowym zawodnikiem w Nowym Jorku.”


Dyrektor generalny Empire Resorts, Ryan Eller, dodał: „Intencją sojuszu jest stworzenie trwałej wartości poprzez wspólną pracę w długim okresie, aby wykorzystać to, co ma być jednym z największych rynków zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych. wraz z wieloma opcjami odnowienia, zapewnia długoterminowy sojusz handlowy, który przetrwa testy czasu i osiągnie i utrzyma wiodącą pozycję na nowojorskim rynku zakładów sportowych.”