BetStars w stanie New Jersey

Internetowy gigant bukmacherski The Stars Group ogłosił w tym tygodniu, że wypuścił swoją markę BetStars w stanie New Jersey, dając graczom w Garden State jeszcze jeden wybór, kiedy dojdą oni do finalnego stawiania zakładów sportowych.

Przeprowadzka nastąpiła po zatwierdzeniu przez New Jersey Division of Gaming Enforcement wprowadzenia na rynek usługi, która przyniesie oferty bukmacherskie na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne w granicach państwa. Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie App Store na iOS, jak i za pośrednictwem strony internetowej dla użytkowników Androida pod nazwą BetStarsNJ. The Stars Group współpracuje z Resorts Casino Hotel w celu dystrybucji swoich opcji zakładów online w całym stanie.

Komentując premiery Stars Group SVP strategii i operacji, Matt Primeaux powiedział: „Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem BetStars dla fanów sportu w New Jersey. Jako jedna z największych firm gier online z milionami klientów na całym świecie, z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek BetStars na rynkach regulowanych w Europie i czekamy na rozszerzenie i udoskonalenie naszej oferty New BetStars…”

New Jersey zalegalizowało zakłady sportowe w czerwcu po tym, jak zwyciężyły w Supreme Court USA, aby obalić PASPA, która zakazała zakładów sportowych w kilku stanach. Od tego czasu na różne imprezy nakładano ponad sto milionów dolarów.