Blueprint podpisuje umowę z Iforium

Projektant gier online, Blueprint Gaming, ogłosił, że podpisał umowę z Iforium i przeniesie swoje gry za pośrednictwem tej platformy do operatorów kasyn.

Umowa obejmie pełen pakiet gier Blueprint oferowanych za pośrednictwem platformy Gameflex, którą prowadzi Iforium. Firma wypuściła serię markowych automatów wideo, takich jak Ted i Inspector Gadget, a także pracuje nad stworzeniem gry opartej na serii „Mars Attacks”. Grupa wypuszcza także system Jackpot King z progresywnym jackpotem i ma duże nagrody pieniężne.

Komentując umowę, Dyrektor firmy Gaming, Matt Cole powiedział: „Współpraca z Iforium jest ważnym krokiem w naszych wysiłkach zmierzających do zbudowania marki Blueprint Gaming w całej Europie i zwiększenia dostępności naszych treści. Platforma Gameflex i my sami czekamy na dostarczenie jeszcze bardziej ekscytujących treści naszemu najnowszemu partnerowi w nadchodzących miesiącach. ”

Dyrektor generalny Iforium, Phil Parry, również skomentował nową współpracę, dodając: „Cieszę się, że mogę potwierdzić integrację i uruchomienie Blueprint na naszej platformie Gameflex. Blueprint jest bez wątpienia jednym z wiodących dostawców zawartości premium w branży i są bardzo mile widzianym dodatkiem do naszej firmy”

„Jestem przekonany, że Blueprint szybko zapewni wiele najlepszych tytułów, które zaoferujemy naszym operatorom i ich graczom.”