GVC Holdings sponsorem GambleAware

Grupa bukmacherska GVC Holdings ogłosiła, że zapewniła sponsoring koszulki piłkarskiej w Anglii i Szkocji grupie odpowiedzialnego hazardu GambleAware na nadchodzący sezon.

W ramach umowy marki hazardowe firmy, takie jak Ladbrokes, będą współpracować z ponad 42 klubami, aby wyeksponować swoje marki na koszulkach GambleAware, które dostarczają informacji i usług osobom doświadczającym problemów z hazardem. GambleAware uruchomiło kampanię „Bet Regret”, która jest skierowana do młodszych mężczyzn, którzy chętnie oglądają mecze piłki nożnej.

Dyrektor generalny GambleAware, Marc Etches, powiedział o nawiązaniu umowy, zauważając: „Jesteśmy zachwyceni, że GVC Holdings podjęło ten krok, aby wesprzeć naszą kampanię. Niezwykle ważnym jest, aby kibice futbolowi dwa razy pomyśleli o zakładach, kiedy będą pijani, znudzeni lub będą gonić za stratami.”

Dyrektor GVC ds. Bezpiecznego hazardu Patrick Kerr dodał: „Chcemy, aby kibice mogli cieszyć się zakładami, ale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby robić to w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.”

„Przekazanie tego cennego inwentarza GambleAware jest demonstracją tego, że jesteśmy zobowiązani pomagać naszym klientom w bezpiecznym i odpowiedzialnym hazardzie i cieszymy się, że będziemy nadal promować kampanię Bet Regret w przyszłości, aby zwiększyć świadomość na temat bezpieczniejszego hazardu.”