Dzisiaj wspaniałe oferty w Bah i Betsafe. Betn1 ze spinami bez obrotu!

Tylko do końca dnia dzisiejszego możemy skorzystać z fantastycznych ofert kryjących się pod kartkami z kalendarza w dwóch potężnych witrynach. Jedną z nich jest bet-at-home i oferuje nam konkretne podwojenie wpłaty z fantastycznymi warunkami regulaminu, zaś druga firma, czyli Betsafe, daje nam szanse na zabawę z free spinami na jednej z ulubionych gier graczy z całego świata. Łącznie możemy ich zgarnąć aż do 100. Te dwie oferty, które przedstawimy poniżej, łączy przede wszystkim to – co jest de facto najważniejsze – że są dostępne tylko do końca dnia dzisiejszego. Nie ma więc czasu do stracenia. Czytajmy i działajmy!

Nasza impreza urodzinowa bet-at-home.com dostarczy Ci dwa razy więcej dobrej zabawy. Dla naszych gości mamy dziś bonus 100% w kasynie aż do 400.00 PLN. Po prostu doładuj konto gracza kwotą 200.00 PLN lub więcej i kup żetony, a my podwoimy tę kwotę! To prawdziwa okazja do świętowania, prawda?

Jak zrealizujemy bonus?

Kliknij “Odbierz bonus już teraz!”.
Doładuj konto gracza.
Kup żetony o wartości minimalnej 200.00 PLN – gotowe!
Kwota bonusu zostanie od razu dodana do konta w banku kasyna.

Nie masz jeszcze konta w bet-at-home? Kliknij TUTAJ i zapewnij sobie możliwość 10 free spinów za darmo oraz wszystkich bonusów wypisanych poniżej!

Oferta bonusowa obowiązuje od 16.12.2019 (00:00 CET) do 16.12.2019 (23:59 CET). Bonus aktywowany jest automatycznie podczas zakupu żetonów.

Maksymalna kwota bonusu wynosi 400.00 PLN. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu, należy dokonać zakupu żetonów za co najmniej 400.00 PLN.

Jako podstawa do ustalenia wysokości bonusu brana jest wartość pierwszego zakupu żetonów dokonana w tym przedziale czasowym. Bonus zostanie dodany na podstawie zakupu żetonów o minimalnej wartości 200.00 PLN.

Kwoty stawek zostaną odjęte najpierw od sumy żetonów, a następnie od kwoty bonusowej. Wartość bonusu musi zostać obrócona 40 razy do dnia 30.12.2019 (23:59 CET). Niespełnienie warunków promocji lub sprzedaż kwoty żetonów, która zawiera środki związane bonusem spowoduje automatyczną utratę bonusu.

Betsafe

Nie codziennie się zdarza, żebyś mógł zgarnąć aż tyle darmowych spinów! Skorzystaj z kolejnej oferty Świątecznego Kalendarza. Wpłać 40 PLN, a potem obróć co najmniej 200 PLN, a dostaniesz nawet STO darmowych spinów do Gonzo’s Quest.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betsafe, musisz koniecznie to zmienić. Jedno z kilkunastu najbardziej renomowanych kasyn online na całym świecie, oferuje potężną gotówkę przy pierwszych wpłatach swoich nowych klientów. Promocji okazjonalnych natomiast jest cała masa.

3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA

Betn1

W tym tygodniu, w stałej promocji Betn1, w której musimy zagrać od poniedziałku do czwartku za prawdziwe środki na grach Play’n GO, w piątek 25 free spinów bez obrotu zostanie nam przyznane na slot Baker’s Treat.

Nie jesteś jeszcze nowym klientem? Połącz promocje oraz – tym bardziej – nie przegap kolejnych! Odbierz 50 darmowych obrotów dla nowych klientów klikając TUTAJ.