Lottoland wypłacił największy jackpot na świecie

E-play: Lottoland ogłosił, że szczęśliwy zwycięzca w Niemczech wygrał piątkową (1 czerwca 2018 r.) Nagrodę EuroJackpot w wysokości 90 milionów euro (79 milionów funtów).

Ta wygrana jest największą wypłatą nagród dla każdej firmy gier online na świecie i największą wypłatą w Lottoland do tej pory.

W najbliższy piątek (8 czerwca) główna nagroda dla EuroJackpot pozostanie na poziomie 90 milionów euro, ponieważ nikt nie wygrał podstawowych loterii państwowych w Europie.

Zwycięzca, Christina, 36-letnia sprzątaczka z Berlina, postawiła na jackpot EuroJackpot poprzez jej telefon komórkowy. Jej matka wybrała pięć szczęśliwych liczb (14, 19, 21, 30, 32) i dwa numery Euro (4 i 7), które pasowały i zdobyły jej rekordową wygraną.

Musiała być jedną z najszczęśliwszych zawodniczek Lottoland, ponieważ zaledwie dwa tygodnie temu zapisała się do Lottoland za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego. Wygrała 8,60 € przy pierwszym zakładzie, a następnie jackpot zmieniający życie w następnym tygodniu.

Kobieta dowiedział się o swojej wygranej pracując na swojej spóźnioną zmianie. Teraz zamierza zrezygnować z pracy, pozwolić swojej matce przejść na emeryturę i wynająć samochód kempingowy, którym pojedzie ze wschodniego na zachodnie wybrzeże Ameryki.

Wycieczka zakończy się koncertem Backstreet Boys, ale zanim to zrobi, musi zdobyć prawo jazdy – na coś, na co wcześniej nie mogła sobie pozwolić.

O swojej wielkiej wygranej powiedziała:

„Zawsze chciałem podróżować i zwiedzać nowe kraje i miejsca – Stany Zjednoczone zawsze były na szczycie mojej listy i teraz mogę zaplanować podróż ze wschodu na zachodnie wybrzeże w przyczepie kempingowej. Awangarda. Nie mogę się tego doczekać! „

Dyrektor Naczelny Lottoland, Nigel Birrell, określił wygraną jako przełomowy moment dla branży gier online:

„Coraz więcej graczy z całego świata budzi się z powodu faktu, że mogą obstawiać największe jackpoty, które świat ma do zaoferowania w Lottoland.Ta rekordowa wygrana w wysokości 90 milionów euro to przełomowy moment zarówno dla naszej firmy, jak i całej branży, ponieważ jest to największa wypłata z jackpota w branży gier online i lotto. Z niecierpliwością czekamy na kolejne rekordy w przyszłości „.

Lottoland pozwala graczom obstawiać największe na świecie loterie, z możliwością wygrania tych samych nagród – w tym jackpota. Główne losowania dostępne w Lottoland to US PowerBall i US MegaMillions, EuroMillionaire, hiszpańskie El Gordo i wiele innych z Europy i całego świata.

za e-play.pl