Euro 2016 wielką szansą dla bukmacherów

Zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, to doskonała okazja dla firm zajmujących się profesjonalnie internetowym hazardem, zwłaszcza zakładami sportowymi.

Począwszy od 10 czerwca rozpocznie się piłkarski szał, który potrwa aż do finałów, planowanych na 10 lipca. Będzie to zapewne okazja do pobicia kolejnego rekordu zarobków w firmach, które zajmują się zakładami bukmacherskimi.

Mimo że branża zakładów bukmacherskich zanotowała w ubiegłym roku spory skok zysków, to jednak okazuje się, że prawdopodobnie nie szykuje się jakichś specjalnych atrakcji dla miłośników piłki nożnej. Odpowiedzią an ich zapotrzebowanie ma być przygotowanie porządnej, ogólnodostępnej oferty zakładów – dokładnie takiej, jaką operatorzy oferowali dwa lata temu, podczas mistrzostw świata w Brazylii.

W podobnym tonie o planach swojej firmy wypowiada się Henrik Tjärnström, SEO Unibetu, jednego z najbardziej znanych europejskich operatorów na rynku internetowego hazardu. Jedyna zmiana, jaką zapowiada jego firma, polega na tym, że w czasie mistrzostw klienci będą już mogli korzystać z w pełni funkcjonalnego nowego panelu do zakładów internetowych. Zmieniono technologię kodowania, zastępując nieco już archaiczny Flash modułem napisanym w HTML5.