iSoftBet dodaje gry od Playzido na swoją platformę

Platforma gier online iSoftBet ogłosiła w poprzednim tygodniu, że podpisała umowę z Playzido, spółką zależną Endemol Shine, w celu zintegrowania gier grupy z platformą Game Aggregation.

W rezultacie platforma GAP uzyska dostęp do tytułów kasyn Playzido, takich jak Oliver Twist i popularna seria Deal or No Deal. Gry będą następnie oferowane partnerskim kasynom, które mogą oferować je graczom. Obecnie na platformie znajduje się 3000 gier, a iSoftBet twierdzi, że nawiązał współpracę z ponad 50 programistami.

Michael Probert z iSoftBet powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Playzido w rodzinie GAP. Mają imponujące portfolio i mają jedne z najbardziej wciągających marek w branży.”

„Jest to niezwykle ekscytujący krok dla GAP i naszych cenionych klientów, i cieszymy się na dalszy rozwój naszej platformy agregacyjnej w przyszłości.”

Dyrektor zarządzający Playzido, Stuart Banks dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z iSoftbet, aby poprawić dystrybucję gier Playzido.”

„Dzięki temu partnerstwu znaczna liczba operatorów uzyska dostęp do super-marek, takich jak Deal or No Deal, po raz pierwszy i nie możemy się doczekać, aby pokazać, jak dobrze nasze portfolio może działać.”