Gonzo’s Quest – odkrywamy nieznane fakty

Gonzo’s Quest śmiało możemy nazwać kultowym slotem. W wielu kasynach internetowych jest to produkcja z listy najczęściej granych gier, mimo że od premiery minęło wiele lat. Sprawdźmy zatem swoją wiedzę o grze, która stała się ogromnym sukcesem producenta NetEnt. Nie chcesz chyba powiedzieć, że nie wiesz i nie grałeś nigdy w Gonzo’s Quest. Taką gafę trzeba szybko naprawić! A przy okazji poznaj kilka zabawnych i nieznanych faktów o samym Gonzo, jego sławie, przełomowych funkcjach i wygranych.

Miliony graczy się nie mylą

Jakim uznaniem cieszy się Gonzo’s Quest pokazuje chociażby jego strona na Wikipedii z obszerną bibliografią. O ilu slotach powiesz coś takiego? Sama postać głównego bohatera jest mocno kontrowersyjna. Za zabawną animacją kryje się przywódca buntu konkwistadorów. Hiszpan Gonzalo Pizarro, brat krwiożerczego zdobywcy Imperium Inków, przez wiele lat szukał złota i skarbów El Dorado, ale bez powodzenia.

Na brak szczęścia nie mogą za to narzekać gracze Gonzo’s Quest. W zaginionym złotym mieście slotu w 2014 roku padła wygrana 40 000€. Wiele spektakularnych zwycięstw graczy zobaczysz także na kanale Youtube, przez lata wypłacono bardzo wiele nagród. Słowo lawina, może zatem odnosić się do wygranych, ale także do niesamowitej wizualnie funkcji Avalanche. Gdy powstawała gra był to duży przełom, teraz funkcja dostępna jest w wielu produkcjach NetEnt. Spadające lawinowo symbole nadal robią na nas wrażenie, jak i cała gra Gonzo’s Quest.