Jackpot Mega Fortune Dreams trafiony – 5 milionów wygranej

Kwiecień zaczął się wyjątkowo dobrze dla pewnego gracza Mega Fortune Dreams – zdobył aż pięć milionów euro! Nie jest to prima aprilis, ale potwierdzona informacja przez Netent!

Niestety jak to w przypadku Netent bywa, o szczegółach wygranej dowiemy się dopiero za kilka, może kilkanaście dni, gdy pracownicy kasyna skontaktują się ze zwycięzcą. Poznamy wtedy sylwetkę szczęśliwca (a może tym razem wielkie pieniądze zgarnęła kobieta?) oraz dowiemy jak grał i co równie ważne z perspektywy kasyn online – gdzie grał. Aby umilić wam oczekiwanie na kolejne informacje dotyczące tej wygranej – przypominamy, w przeliczeniu na złotówki to ponad 20 000 000, czyli jeszcze więcej niż ostatnie kumulacje w loterii Lotto! Mega Fortune Dreams to gra bazująca na mechanizmie klasycznego Mega Fortune. Różnicy pomiędzy obiema pozycjami ze stajni Netent są marginalne, dotyczące grafiki. Mega Fortune Dreams stylizowane jest na bardziej luksusowy świat, który jest tytułowymi marzeniami. Marzeniami o bogactwie, luksusowych miejscach, drogich zegarkach i pięknej biżuterii. Najważniejszą cechą tego progresywnego jackpota są zawarte w nim aż trzy jackpoty, wszystkie atrakcyjne oraz dające dobrze zarobić. Jak zauważyliście, wygrana o której pisaliśmy to był największy jackpot dostępny w tej grze.

Mega Fortune Dreams jest coraz popularniejszą odmianą Mega Fortune. Wielkim atutem tej pozycji, którą wyprodukowało Netent jest wypłacanie dużych pieniędzy. Największe jackpoty w Mega Fortune Dreams są rozbijane częściej niż raz w miesiącu – to budzi szacunek.