Netent z kolejną premierą

Niecałe dwa tygodnie wstecz informowaliśmy Was o  sporym projekcie Netent, który światło dziennie ujrzy na obecnie trwających ICE 2018 w Londynie. Kilka godzin przed oficjalną premierą, producent wypuścił już informacje o planach kolejnego tytułu. Tym razem szwedzki soft zawarł umowę licencyjną z A + E Networks i pracuje automat wideo oparty na hitowym serialu telewizyjnym „Vikings”. Gra ma zostać wydana pod koniec tego roku. Jej fabuła będzie oparta na przebojowej serii telewizyjnej, która podąża rodziną Vikingsów przemierzających północną Europę. Seria zadebiutowała w 2013 roku i cieszy się światowym zainteresowaniem.

Mówiąc o umowie, Henrik Fagerlund, dyrektor naczelny Netent powiedział: „Aby zapewnić naszym graczom inny rodzaj markowych gier, pokazujemy ciężką pracę, którą realizujemy za kulisami, aby stworzyć tak wysokiej jakości i treści gry jak przyszły slot Vikings. Film stał się fenomenem od 2013 roku, ma pełne akcji tematy i swoją historie. Uruchomienie nastąpi najpóźniej do roku.”

Wikingów nikomu nie trzeba przedstawiać, prawda? Z niecierpliwością i nadzieją na to, iż Netent stanie na wysokości zadania, czekamy na premierę gry!