Joker Millions – nowa gra od Yggdrasil już wkrótce

Już wkrótce pojawi się nowa gra slotowa od Yggdrasil Gaming. Jest to już kolejny deweloper, który zapowiada nowe produkcje. Rok 2015 zaczyna się bardzo owocnie dla fanów gier hazardowych.
Yggdrasil Gaming przygotowuje się do wypuszczenia slota jackpot o nazwie Joker Millions. Będziemy mieli do czynienia z nową, klasyczną grą, która będzie progresywnym jackpotem. Mamy tu doskonale znaną, ale z niewiadomych względów przez wielu producentów pomijaną grę, w której zabawa polega na zbieraniu symboli sticky oraz joker. Jak twierdzi zarząd firmy, postanowiono dokonać zmiany w swoich produkcjach, ponieważ sądzą, że gdyby typowe jackpoty pozbawić elementu jackpota, to te pozycje byłyby po prostu nudne. Joker Millions ma być inny od pozostałych jackpotów, mają się tu pojawić tajemnicze jokery, które w jakiś sposób będą przybliżały gracza do wygranej – dowiemy się dopiero w dniu premiery jaki będzie to sposób.
Teraz najważniejsze – przewidywana pula na wygrane wyniesie 1 500 000 dolarów, więc będzie o co grać. Nas ta pozycja intryguje, a dodatkowa aura tajemniczości ze strony firmy Yggdrasil Gaming powoduje, że nie możemy się już doczekać dnia premiery! W grę Joker Millions zagramy w wielu kasynach, których lista ciągle się powiększa, czekamy na dalsze informacje!