Kasyno Royal Panda znów szczęśliwe. 200 tysięcy wygranej

Do grona zdobywców naprawdę pokaźnych sum na portalu Royal Panda dołączył właśnie kolejny użytkownik. Edwin, holenderski gracz, który próbuje swoich sił na Royal Panda już od bardzo dawna, może mówić o naprawdę wielkim szczęściu. W ciągu zaledwie jednego dnia wzbogacił się o równowartość prawie dwustu tysięcy złotych!

Największa pojedyncza wygrana Edwina wyniosła czternaście tysięcy euro i została osiągnięta w grze Starburst – użytkownik postawił wówczas zaledwie sto euro! Holender w najlepszym okresie miał na swoim koncie 59 971 euro (ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych), ostatecznie jednak zakończył grę z saldem równym 47 500 euro (około dwustu tysięcy złotych).

Jak zdradza Royal Panda, Edwin próbował swoich sił zarówno w grach stołowych jak i automatach. Portal zachęca swoich użytkowników do regularnego grania, bo – jak widać – na Royal Panda można zdobyć naprawdę wielkie pieniądze. Dodatkowo z okazji Wielkiejnocy do wygrania jest ważące czterdzieści kilogramów jajko z czekolady!