Kindred Group uruchamia aplikację Gambling Therapy

W dniu wczorajszym firma bukmacherska Kindred Group ogłosiła wydanie aplikacji Gambling Therapy, która zapewnia graczom pomoc z problemami dot. uzależnienia od gier.

Aplikacja jest obecnie skierowana do graczy na skandynawskich rynkach gier ze wsparciem językowym w języku duńskim, fińskim, szwedzkim i norweskim. Ta aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, App Store firmy Apple jak i na smartfonach oraz tabletach. Aplikacja Gambling Therapy zapewnia pomoc tekstową na czacie na żywo, narzędzia do samooceny, ćwiczenia swojej uwagi, linki do innych grup doradczych, linki do oprogramowania blokującego i informacje o pomocy kryzysowej.

Na stronie internetowej Gambling Therapy opis aplikacji brzmi: „Problem z hazardem (czasem określany mianem uzależnienia od hazardu) to chęć grania pomimo narastających negatywnych konsekwencji. Aplikacja Gambling Therapy została zaprojektowana, aby pomóc tym, którzy zmagają się z problematycznym hazardem przez: zapewnienie łatwego dostępu do informacji i prostych narzędzi.”

Zainteresowani czytaniem więcej na temat aplikacji mogą to zrobić na oficjalnej stronie internetowej poświęconej terapii hazardowej.