Betsson w umowie z Lotto Warehouse

Internetowa gigant bukmacherski, grupa Betsson ogłosiła, że ​​oferuje możliwość kupowania biletów loteryjnych online dzięki umowie podpisanej z Lotto Warehouse.

Porozumienie obu firm pozwoli graczom Betsson na zakup losów na nagrody oferowane na całym świecie. Sami gracze nie kupują biletów w tych krajach, ale kupują bilet przez Hurtownię. Jeśli gracz obstawi numery z loterii, wygrywa tę samą nagrodę. Lotto Warehose zmniejsza ryzyko poprzez ubezpieczenie wartości jackpota, którego zdobywa i wypłaca gracz, który dopasuje się do tych liczb.

Produkt jest ostatnim potrzebnym elementem Betssona, aby stać się pełną marką bukmacherską. Obecnie grupa posiada gry kasynowe, bingo, zakłady sportowe i platformy pokerowe dostępne na ich stronie.

Mówiąc o umowie, Szef działu gier w Betsson, Joey Hurtado, powiedział: „Po dokładnym przeszukaniu i przeglądzie różnych dostawców loterii, czuliśmy, że wspaniały interfejs użytkownika, znakomita oferta i znakomite modele biznesowe Lotto Warehouse najlepiej pasowały do ​​grupy Betsson i naszych graczy.”

Dyrektor generalny Lotto Warehouse Thomas Biro dodał: „Betsson jest niezwykle cenionym operatorem i cieszymy się, że dostrzegli ogromny potencjał naszej oferty.”

„Chcieliśmy zrewolucjonizować jedną z najstarszych branży gier, dając jednocześnie graczom szansę na wielkie marzenie, a dzisiejsi gracze są wymagający – chcą wyboru i chcą dostosować się do swoich potrzeb. Lotto Warehouse oferuje wszystko to i więcej, przełamując granice i oferując największy na świecie loterie w jednym miejscu.”

Brak harmonogramu integracji produktu był dostępny od czasu prasy.

Betsson – 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!