Microgaming zapowiada nowe gry i nowe opcje

Microgaming, jeden z dostawców i producentów oprogramowania dla kasyn w internecie zapowiedział odświeżenie trzech kultowych tytułów oraz wzbogacenie ich o funkcje turniejowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwszy z odświeżonych klasyków Microgaming to gra Terminator 2 – zabawa nawiązuje do legendarnego filmu akcji Terminator 2. Główna nagroda wyniesie 10 000 Euro. Kolejny tytuł poddany kuracji odmładzającej to Centre Court, klasyk w którym zagramy na pięciu bębnach, osadzony w klimacie turnieju tenisowego. Gra będzie dostępna w technologiach HTML 5 oraz Flash. Zakładana pula dla zwycięzcy turnieju wyniesie 2500 Euro. Na trzecią z odświeżanych gier został wybrany automat Sure Win, który otrzyma rozdzielczość full HD, w tym turnieju na zwycięzcę czeka 10 000 Euro.

Odświeżanie kultowych tytułów to bardzo atrakcyjny pomysł. Podoba nam się, że te trzy gry nie otrzymają tylko nowszej szaty graficznej oraz zwiększenia wydajności, ale dochodzą nowe funkcję. Jest duża szansa, że Microgaming podobnie postąpi z innymi popularnymi tytułami.