Obstawiaj Ekstraklasę w OddsRing i… zajadaj pizzę

Maciej Szczęsny, legendarny goalkeaper reprezentacji Polski w piłce nożnej, zaprasza na darmową pizzę. Wprawdzie nie wszystkich, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by do tej grupy dołączyć.

Wystarczy że lubi się polską piłkę nożną i ma w sobie żyłkę hazardzisty. Tydzień temu podobna akcja promocyjna, organizowana wspólnie przez organizatora internetowych zakładów sportowych, firmę OddsRing i największą polską sieć pizzerii – TelePizza – przyniosła niespodziewanie dobry efekt. Dlatego właśnie z okazji zbliżającej się 23 kolejki polskiej Ekstraklasy postanowiono powtórzyć tą promocję.

Aby odebrać reklamowaną przez Macieja Szczęsnego pyszną darmową pizzę, wystarczy wziąć udział w zakładach sportowych na stronie OddsRing, obstawiając mecze bieżącej kolejki Ekstraklasy. Szykuje się kilka ciekawych spotkań, takich jak starcie Lechii Gdańsk z Koroną Kielce, Lecha Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała czy też Legii Warszawa z Zagłębiem Lublin. Jest więc co obstawiać.

Żeby otrzymać voucher na darmową pizzę z TelePizzy wystarczy obstawić za 20 złotych. Wyjątek dotyczy jedynie tych, którzy już tydzień temu korzystali z takiej samej promocji. Żeby ponownie dostać darmową pizzę muszą oni wykupić zakład za minimum 50 złotych.

Konto w OddsRing możecie otworzyć klikając TUTAJ – otrzymacie dodatkowy bonus od pierwszej wpłaty.