Netent & Hard Rock New Jersey

Regulowany rynek kasyn online w New Jersey wkrótce stanie się świadkiem kolejnego ekscytującego porozumienia, a wszystko dzięki zawarciu umowy przez Netent i Hard Rock Hotel & Casino Atlantic City. NE jest znany jako jeden z wiodących dostawców automatów online na całym świecie, podczas gdy Hard Rock International prezentuje światowej sławy sieć restauracji tematycznych, hoteli i kasyn. Ten duet ma ze sobą idealnie współgrać.

Hard Rock Brand Rocks Hard został założony w 1971 roku w Londynie przez dwóch Amerykanów, Isaaca Tigretta i Petera Mortona. Stał się on symbolem połączenia rock’n’rolla, jedzenia i wspaniałych czasów tamtych lat.

Bjorn Krantz, dyrektor handlowy Netent, powiedział: „Jestem podekscytowany perspektywami współpracy z Hard Rock. Chcemy im zaoferować swoje najlepsze produkty, które ukażą się graczom kasyn online w New Jersey. Hard Rock ma silną markę globalną i nie mogę się doczekać, aby pomóc im w rozwijaniu nowego biznesu kasyn online.”

Kresimir Spajic, SVP w Hard Rock: „Cieszymy się, że możemy współpracować z NetEnt, z producentem znanym z innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań do gier. Największe na rynku tytuły gier i wiedza o kasynach cyfrowych w NetEnt pomogą nam w rozwoju kasyna online dzięki naszej kultowej markie Hard Rock.”