100 spinów za głos, 50 tygodni fantastycznego cyklu i wiele więcej

W ostatni dzień obecnego tygodnia postanowiliśmy przedstawić Wam wszystko to, co było absolutnie najciekawsze podczas jego pierwszych sześciu dni. Przy okazji, zaznaczyć musimy, że dla nas, jako graczy, może on się nadal skończyć w fantastyczny sposób. Wszystko dzięki promocji, którą dla Was przygotowaliśmy i, co jasne, będzie ona gwiazdą tego wpisu. Cóż, ciężko byłoby, aby sytuacja miała się inaczej – wszak mowa aż o 100 free spinach, przy których maksymalna wypłata wynosi aż 50 euro. Całość oczywiście w ramach zagłosowania na jedno z kasyn. Tak, tak, plebiscyt Ask nadal żyje i ma się dobrze, a kasyna zawzięcie walczą o głosy.

100 free spinów na grę Book of Aztec w kasynie SlotWolf, który działa pod banderą szanowanej sieci Direx N.V. Odbierz już teraz.

Głos oddajemy tak jak w każdym innym kasynie. Logujemy się na nasze konto na ASK Gamblers, przechodzimy do strony kasyna SlotWolf, głosujemy, robimy screena i udajemy się na live chat, gdzie nagroda zostanie dopisana do naszych kont. Życzymy powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się klikając wyłącznie TUTAJ. Otrzymasz przy okazji fantastyczne promocje na start.

Nie powiodło Ci się w kasynie? Nie wjeżdżaj samochodem w punkt naziemny lub – co gorsza – w monitor! Pięćdziesięcioletnia kobieta została wyrzucona z kasyna w Las Vegas z powodu nieodpowiedniego zachowania. W ataku złości wjechała do budynku swoim kamperem. Czytaj dalej klikając TUTAJ.

Lubisz czytać i oglądać o niezwykłych wygranych zwykłych ludzi? W czwartek 'stuknął’ nam 50 tydzień fenomenalnego cyklu, opowiadającego o aspektach tak kasynowych, jak i – szczególnie – psychologicznych. Musisz zajrzeć w to miejsce! Niezwykłe wygrane zwykłych ludzi #50