Netent zapowiedział mobilną wersję gry Spinata Grande

Drodzy gracze, na 23 marca została zaplanowana premiera wersji mobilnej slota Spinata Grande. Będzie to kolejna premiera Netent po hitowym wydaniu Steam Tower Touch w tym roku.

Ponownie przeniesiemy się do rozpalonego Meksyku i wygramy mnóstwo kasy w towarzystwie kaktusów i konfetti! Sami możecie ją zobaczyć na stronie Netent!

Wiecie co to jest piniata? Jest to zabawa świąteczna, popularna w krajach latynoamerykańskich w okresie Bożego Narodzenia. Widzieliście ją na pewno na filmach – polega na strąceniu kuli, wypchanej słodyczami! Bliżej nam do Wielkanocy, ale Netent postanowił nawiązać do tego tematu z połączenia słów spin oraz piniata, co daje nam Spinatę! Oczywiście Spinatę Grande, która jest aktualna cały rok i nawiązuje do naszego ulubionego motywu wygrywania kasy i free spinów! Grafika iście meksykańska, gra dynamiczna, wręcz dzika. 5 bębnów, czterdzieści linii wypłat w czterech rzędach to to, co lubimy najbardziej! Muzyka wyśmienita, w klimacie El Mariaci, znanego z filmów z Antonio Banderasem! Wersja mobilna jest wykonana równie dobrze jak ta pecetowa, zmian jest tylko i kilka, są one ułatwieniem obsługi na ekranach dotykowych, ale z pozostawioną pełną funkcjonalnością gry.

Spinata Grande prezentuje się wyśmienicie w wersji na komputery, a wersja mobilna jest równie dobra! Cieszy podejście Netent do graczy z urządzeniami przenośnymi, nie spotkamy się tutaj z limitami wygranych czy skrojeniu gry żeby tylko była. Po prostu będzie to jedna z najlepszych gier na urządzenia mobilne bez żadnych zbędnych ograniczeń. Premiera 23 marca, a oczekiwanie na wersję mobilną umilamy sobie Spinata Grande w wersji na komputery!