Spora wygrana polskiego gracza Kasyna Royal Panda

Program lojalnościowy Loyal Panda, należący do popularnego internetowego kasyna Royal Panda, okazał się przepustką do wygranej dla naszego rodaka.

Mając 45 000 punktów w programie, zyskał on dostęp do większej puli w jackpocie o wdzięcznej nazwie Spinata Grande. Pozwoliło mu to zawalczyć o prawdziwe pieniądze. Grę ukończył posiadając na koncie sumę 148 tysięcy złotych.

Spinata Grande to śliczny, kolorowy jackpot, utrzymany w meksykańskich klimatach. Kojarzy się trochę z atmosferą z filmu „Desperado” Quentina Tarantino, ale w znacznie weselszych barwach. To szalona fiesta barw, doprawiona do smaku grafikami, które przedstawiają meksykańskie miasteczko ze stylizowanym automatem do gry, któremu założono sombrerro. W takim klimacie gra przebiega w wesołej atmosferze, bez względu na wynik.

Szczęśliwy zwycięzca zapisał się w systemie kasyna jako Pan Paweł. Wiadomo o nim jedynie że ma 43 lata i podczas gry udało mu się zgarnąć 8 darmowych obrotów z funkcją miniautomatu. Powiększyło to jego wcześniejszą wygraną o kwotę ponad 69 tysięcy złotych, co wraz z wcześniejszą wygraną dało właśnie rekordową kwotę.

Warto pamiętać, że po tej wygranej na konto Pana Pawła spłynęły kolejne punkty Layal Panda, które może zużyć na nagrody lub ponowną walką o wyższą stawkę.