Od teraz, tytuły Microgaming na platformie BetWarrior

Internetowa platforma kasynowo-bukmacherska, BetWarrior, ogłosiła, że ​​podpisała umowę o treści z Microgaming i będzie dodawać gry tego producenta do swojej biblioteki.

Umowa da platformie BetWarrior znaczny wzrost, oferując szereg licencjonowanych i unikalnych właściwości automatów. Firma znana jest z dużych progresywnych jackpotów, a także imponujących technicznie innowacyjnych tytułów. Kasyna będą mogły teraz dodawać gry Microgaming za pośrednictwem posiadanego konta BetWarrior. Obsługiwana jest kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i komputerami, ale jeszcze nie wiadomo, czy jackpoty będą częścią umowy.

Katalin Horvath z BetWarrior powiedziała: „Microgaming nie wymaga przedstawiania, a dodanie ich nagradzanej zawartości jest istotną częścią naszej misji oferowania najlepszych wrażeń z gier mobilnych na świecie. Jesteśmy szczególnie podekscytowani, aby zaoferować naszym graczom jedne z najbardziej znanych automatów do gry i czekamy na dodanie nowej zawartości Microgaming po jej wydaniu.”

James Buchanan z Microgaming dodał: „BetWarrior zwrócił naszą uwagę dzięki nowatorskiemu podejściu i całkowicie natywnej aplikacji mobilnej. Dzięki silnemu zespołowi weteranów branży kierujących tym projektem, wiedzieliśmy, że zaoferowanie im naszych treści będzie odpowiednim ruchem.”