Playtech zaczyna współpracę z Totalizatorem Sportowym!

Doczekaliśmy się końca przetargu ws. wdrożenia internetowego kasyna dla Totalizatora Sportowego. Najcenniejszą nagrodę zgarnął duet Playtech Services Limited wraz z Playtech Software. Na mocy tej współpracy producent i soft gier stworzą kasyno w nowym stylu, które pokryje potrzeby polskiego rynku. Umowę podpisano 27 lutego obecnego roku w Warszawie. Ma ona za zadanie ograniczyć szarą strefę i rozbudować strukturę naszego państwa.

Playtech w kanale Omni-channel działa blisko od 20 lat, a tytuły wychodzące z biblioteki tej firmy do dzisiaj kradną serca slotomaniaków. Nowa platforma z grami w sieci jest kolejnym ważnym – a przede wszystkim – zgodnym z rozwojem i odpowiednią strategią ruchem.

To przełomowa chwila nie tylko w historii Totalizatora Sportowego, ale także całego polskiego rynku rozrywkowego. Utworzeniem naszego kasyna internetowego zajmie się firma Playtech – powiedział Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego – Proces wyboru partnera pomimo czasochłonności pozwolił na wyłonienie jednego z najlepszych dostawców na rynku. Jestem pewny, że ta niezwykle doświadczona i znana w całej branży gamingowej firma doskonale poradzi sobie z tym zadaniem – rozpoczął Olgierd Cieślik.

Totalizator Sportowy, wybierając na partnera doświadczoną firmę zapewnił sobie usługę spełniającą wszystkie standardy branżowe i dostęp do wiedzy, które pozwolą zaoferować klientom rozrywkę na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad odpowiedzialnej gry. Program bezpiecznej gry Totalizatora Sportowego jest prowadzony zgodnie ze światowymi praktykami, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty przyznane przez branżowe organizacje i poparte niezależnymi audytami – zakończył Olgierd Cieślik.