Poniedziałki w VegasBerry totalnie bez obrotu!

Wager free czyli bez obrotu, to jedno z najbardziej porządanych przez graczy haseł. Obracając bonus 50, 60 czy 80 razy musimy mieć naprawdę duże szczęście, żeby zagrać bonusem tyle razy i nadal mieć coś na koncie. W VegasBerry obrotu nie ma! Jeśli chodzi o darmowe spiny. Ale jest jeszcze coś – „Hot Monday”, czyli poniedziałkowa akcja, gdzie bonus również jest bez obrotu!

Zachęcamy Was więc do rejestracji i zdeponowania środków w VegasBerry w najbliższy poniedziałek. Wpłata w granicach 20-200€ zostanie podwojona. Co oznacza, że bonus jest bez obrotu? Oznacza to, że grając za swoją wpłatę + bonus, w każdej chwili możesz zrezygnować z gry i wypłacić pieniądze. Oczywiście bonus nie jest wypłacalny, ale każda nadwyżka jak najbardziej. Zobaczmy to na przykładzie: wpłacasz 50€ i rozpoczynasz grę z kwotą 100€. Zaczynasz grać i powiększasz swój stan konta do np. 270€. I w tym momencie możesz grać dalej, lub po prostu wypłacić nadwyżkę, czyli w tym przypadku wygrane 170€.

Druga rzecz to darmowe spiny bez obrotu. Tutaj sprawa jest banalnie prosta. Otrzymujesz 50 free spinów, rozgrywasz się i ile uda Ci się „wykręcić” wygranej, tyle jest już Twoje i tyle możesz wypłacić lub oczywiście grać dalej.

Cieszymy się, że istnieją takie kasyna, które traktują graczy z szacunkiem. Nie brakuje niestety kasyn, w których obrócenie depozytu graniczy z cudem. Takich serwisów nigdy na naszym portalu nie znajdziecie. A więc, już dziś zachęcamy do rejestracji, a w najbliższy poniedziałek do dokonania wpłaty. Przy takich warunkach każdy ma szansę na wygraną.

Zarejestruj się w VegasBerry klikając TUTAJ lub w poniższy banner