Powrót do dzieciństwa – Pinocchio slotową nowością Betsoft

Pinocchio to slot od firmy Betsoft, który został dopiero co wypuszczony, a swoją tematyką rozczula nawet najtwardszych graczy, a u innych przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

Mamy do czynienia z doskonale wykonaną grą, która gwarantuje wysokie wygrane. Producent przekazał nam grę z grafiką 3d, osadzoną w fantastycznym świecie doskonale znanej baśni, którą niewątpliwie jest Pinocchio. Gra oferuje piętnaście linii wypłat, kręcimy pięcioma bębnami. Co jakiś czas wypadają nam bonusowe symbole, które rozdają free spiny oraz mnożą nasze wygrane. Trafiając na co najmniej jeden symbol reel otrzymamy specjalny bonus! Ikony na bębnach nawiązują do świata Pinocchio, a zabawie towarzyszy baśniowa oprawa dźwiękowa. Naszemu Pinocchio co jakiś czas rośnie nos – kiedy? Musicie się sami o tym przekonać!

Betsoft zaprezentował slot Pinocchio podczas wystawy ICE w Londynie, gdzie gra została bardzo ciepło przyjęta. W tę pozycję zagram zarówno na komputerach stacjonarnych jaki i urządzeniach mobilnych. Na temat gry wydał komentarz dyrektor do spraw marketingu w Betsoft, pan Mark MacKeown, powiedział on że dla ich firmy zawsze były ważne bajkowe postacie i gry oparte na kultowych charakterach. Wystrugany przez Gepetto Pinocchio jest jedną z takich postaci, która zasługuje na oddanie hołdu książce i przypomnienie graczom jak to było, gdy byli jeszcze dziećmi. Nam Pinocchio przypadł do gustu, zachęcamy do gry i wspominania beztroskich czasów dzieciństwa w krainie magii i marzeń, które są do osiągnięcia jeśli bardzo ich chcemy!