1 free spin i wiele więcej w Betsson&Betsafe

Przyznajemy, że troszeczkę czasu nas tutaj nie było, lecz już od dzisiaj wracamy z tym, czym charakteryzujemy się od lat – najlepszymi promocjami kasynowymi, skierowanymi wyłącznie dla naszych czytelników. W dniu dzisiejszym już dwie pierwsze z nich. Wraz z pojawieniem się nowej gry od Netent, niespodziankę typu 'Wypróbuj za darmo – Jeśli się spodoba, to wpłać’ przygotowały wspólnie, a jakże, kasyna Betsson i Betsafe. Każdy zarejestrowany klient ma do odbioru w obu tych firmach po 1 darmowym zakręceniu na świeżo wydany slot – Wilderland. To jednak oczywiście nie wszystko, o czym więcej szczegółów znajdziecie poniżej!

Betsson

Po rozegraniu swojego darmowego spina, mamy możliwość wpłaty 80 PLN i uzyskania dostępu do koła fortuny, również w grze Wilderland, oraz szansy na zgarnięcie 100 free spinów.

Betsafe

W tej zaś firmie, rodzaj promocji jest inny – po wpłacie 100 PLN otrzymamy pewne 30 free spinów bez koła fortuny. Betsson postawił na dawkę adrenaliny, gdyż deponując 20 PLN mniej, możemy zgarnąć do 100 darmowych zakręceń. Betsafe poszło zaś w jasne warunki. I tu, i tu, życzymy Wam powodzenia!

Betsson – 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!

Zarejestruj się i odbierz fantastycznyt bonus na start! Betsson – 200 PLN zwrotu za pierwszy zakład. Przeczytaj recenzje i zarejestruj się!

Jako wczesny prezent gwiazdkowy dajemy Ci 10 darmowych spinów do Secrets of Christmas.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betsafe, musisz koniecznie to zmienić. Jedno z kilkunastu najbardziej renomowanych kasyn online na całym świecie, oferuje potężną gotówkę przy pierwszych wpłatach swoich nowych klientów. Promocji okazjonalnych natomiast jest cała masa.

Betsafe – 3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA