Stała promocja w Betn1, wpłać – odbierz FS w Betamo!

Z przyjemnością, w jakże nieprzyjemny – jak zawsze – poniedziałek, pragniemy przedstawić Wam dwie oferty promocyjne, przy pomocy których możemy świetnie ten tydzień rozpocząć. Znajdziemy tutaj spiny bez konieczności obrotu za grę, za dopłatę, oraz za wpłatę własną. Do wyboru, do koloru. Nie da się jednak ukryć, że do ich wykorzystania przyda nam się troszeczkę wolnych środków, aby móc dzięki nim złożyć depozyt. Jak duży musi on być, oraz jak przedstawiają się proporcje w kwestii depozyt – liczba darmowych obrotów, przedstawimy w dalszej części wpisu.

Betn1

Ukochana, cotygodniowa promocja w tym kasynie ma swój ciąg dalszy. Według niezmiennych zasad, musimy od poniedziałku do czwartku zagrać za realne środki na slotach Play’n GO. W zamian za to, w piątek otrzymamy 25 free spinów pozbawionych warunków obrotu na slot Ankh of Anubis.

Chcemy dodatkowe 25 FS na tę grę? Wpłaćmy w piątek depozyt w wysokości 20 euro.

Ponadto mamy jeszcze coś, co dodatkowo skusi tych, którzy jeszcze nie posiadają konta w tej firmie. To kolejna porcja free spinów za rejestracje! Nie jesteś jeszcze nowym klientem? Połącz promocje oraz – tym bardziej – nie przegap kolejnych! Odbierz 50 darmowych obrotów dla nowych klientów klikając TUTAJ.

Betamo

W Betamo free spiny są już objęte warunkami obrotu, lecz nic w tym dziwnego, jeśli ich liczba może dobić nawet do 100 zakręceń. Oferta prezentuje się bardzo prosto:

Depozyt 20 euro da nam 20 free spinów

Depozyt 50 euro da nam 50 free spinów

Depozyt 100 euro da nam 100 free spinów

Wszystko na automat o nazwie The Golden Owl Of Athena.

Nie masz jeszcze konta w Betamo? Odbierz 20 ekskluzywnych free spinów dla nowych klientów!

20 darmowych gier w Betamo. Wyłącznie u nas!

Premia dla dwóch pierwszych depozytów

Obie premie łączy przelicznik 100%. Dwie pierwsze wpłaty gracza mają prawdo do odbioru, kolejno:

100% do 500 PLN + 100 free spinów na slot Dead or Alive II. Podczas dokonywania wpłaty klikamy przycisk „Mam kod bonusowy” i wpisujemy kod START w polu poniżej. Prosimy zauważyć, że free spiny odbierzemy w pięciu transzach po 20 sztuk.

100% do 500 PLN + 50 free spinów na kolejny slot ze szwedzkiej stajni Netent – Strolling Staxx: Cubic Fruits. Podczas dokonywania wpłaty kliknij przycisk „Mam kod bonusowy” i wpisz LUCK w polu poniżej. Free spiny są księgowane w całości po dokonaniu wpłaty.

Minimalny depozyt wynosi 20 euro lub ekwiwalent w innej walucie. Maksymalna stawka na jeden spin to 5 euro. Obrót, tak dla pieniędzy bonusowych jak i środków wygranych z darmowych spinów wynosi x40.