Szczęśliwa passa – 89 tysięcy euro w 13 dni

Dzisiaj mamy zaszczyt poinformować o wyjątkowo szczęśliwej serii zwycięstw dokonanych przez jednego gracza w ciągu trzynastu dni, podczas których nasz bohater spędził odrobinę ponad 48 godzin i zainkasował duże pieniądze – aż 89 000 euro.

Ryan, tylko imię gracza zostało ujawnione, swoją serię rozpoczął 8 maja bieżącego roku, najczęstszą pozycją, którą wybierał była gra producenta oprogramowania Netent pod tytułem Dead or Alive, która jest klasycznym automatem z pięcioma bębnami. Szczęśliwa seria zakończyła się na wyniku 89 000 euro dokładnie po trzynastu dniach wyjątkowo szczęśliwej zabawy 21 maja. Był to niesamowicie radosny czas dla tego gracza, zdobyć prawie dziewięćdziesiąt tysięcy euro to nie jest codzienność.

Seria miała miejsce w popularnym kasynie Redbet, którego Ryan jest stałym klientem od wielu lat. Po wypłacie wygranej z Ryanem skontaktowali się przedstawiciele kasyna w celu złożenia gratulacji – Ryan stwierdził, że konsekwentna gra w jednym kasynie przyniosła mu wielkie szczęście, pochwalił również kasyno za błyskawiczną wypłatę tak dużej kwoty.