Trzy kolejne firmy uzyskały brytyjską licencję hazardową

Brytyjska Komisja Hazardowa ogłosiła, że udzieliła licencję na przeprowadzanie zakładów na wysokie kwoty trzem firmom z branży hazardu online. Licencję otrzymał Betsson, producent oprogramowania Netent oraz brytyjski twórca gier Core Gaming.

Proces udzielania licencji został rozpoczęty na nowo i pozwolił tym trzem znanym firmom na dalszą działalność na terenie Wielkiej Brytanii. W przypadku tych firm była to formalność, ponieważ wewnętrzne standardy Netent czy Betsson są tak mocno wyśrubowane, że tylko kataklizm mógłby spowodować odejście z tak dochodowego rynku świadczenia usług jak Wielka Brytania. Core Gaming to inna historia, nie jest to gigant, ale słynie z bardzo dobrych gier, które coraz częściej można spotkać w najlepszych kasynach. Oczywiście na swoim koncie ma perełki takie jak Sky Vegas. W chwili obecnej Core Gaming pracuje nad dwudziestoma nowymi slotami, grami planszowymi oraz loteriami.

Wielka Brytania to największy rynek w Europie dla branży hazardowej. Brytyjczycy uwielbiają football, dlatego też często obstawiają mecze. Lubią dobra zabawę w kasynie i jako bogaty region są jednymi z najlepszych klientów na świecie dla kasyn internetowych.