MGA zabiera kolejną licencje. Gracze są chronieni

Malta Gaming Authority, w skrócie popularne MGA, kolejny raz udowodniła, że bezpieczeństwo graczy i najwyższe standardy są dla nich absolutnym priorytetem. Bezsprzecznie, lcencja numer 1 w kasynowym świecie, lekko ponad tydzień temu ogłosiła, że cofnęła licencję na oferowanie produktów przez firmę Join Games po tym, jak regulator stwierdził, że grupa naruszyła określone przepisy. Na samym początku, kolejny raz przypominamy Wam, że nasze portale współpracują z najściślej i najbardziej rygorystycznie zarządzanymi oraz licencjonowanymi firmami. Nie ma miejsca na półśrodki.

Firma była w stanie oferować usługi B2B przez Maltę i prowadzi witrynę JoinGames.net. Licencja została wycofana, ponieważ firma nie zwróciła się do regulatora o zgodę przed powołaniem nowych dyrektorów, nie złożyła dokumentacji i nie uiściła opłat.

Join Games, jak każda firma licencjonowana przez MGA, musi umożliwiać graczom dostęp do ich kont i zwrot wszystkich środków na zadłużone salda, jeśli takowe istnieją. Firma ma możliwość odwołania się od decyzji, ale nie ma możliwości wyboru ani wskazania, czy będzie ona dostępna, czy nie, w momencie publikacji w prasie.